POZOR - Od 01.června 2022 dojde k navýšení cen celého sortiment ECOLAB o 16% !

Speciální čistící prostředky

2 položek celkem
F Mobil Top Cleaner 200
5 518 Kč / ks

Alkalický čisticí prostředek pro použití v průmyslu a k mytí vozidel snadno a rychle rozpouští olejové a mastné znečištění, prach, olej a šmír z motorů, karosérií, atp....

Kód: 2300790ID
F Muril 10L
Muril 10L
Skladem (> 5 ks)
2 362 Kč / ks

Vysoce alkalický čisticí prostředek pro průmyslové provozy snadno a rychle rozpouští olejové a mastné znečištění, staré několikavrstvé polymerové a voskové filmy, saze apod....

Kód: 3004630

Pustit se do každotýdenního úklidu je někdy otázkou velké porce odvahy. Člověku se nechce do utírání prachu, čištění koberce nebo dalších položek na sepsaném seznamu. Povolejte ale do akce průmyslový čistič a speciální čistící prostředky, s jejichž pomocí půjde uklízení „jako po másle”. Nabízíme ochranu podlah i prostředky nejen pro údržbu podlah, které jsou pouze té nejlepší kvality a kde je lákadlem už samotný poměr cena/výkon.

Uklízení nemusí být za trest. S kvalitními čistícími prostředky, které si poradí s jakýmikoli druhy nečistot bude uklízení záležitostí pár okamžiků. Vyberte si z nabídky pomocníka, se kterým se z úklidu stane oblíbená aktivita.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení