Ecobrite Super Silex Liquid 20kg

Kód: 9077640
5 341 Kč 4 414 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Neutrální koncentrovaný enzymatický základní prací prostředek.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Neutrální koncentrovaný enzymatický základní prací prostředek s příjemnou parfemací
- vysoce účinná receptura pro silné znečištění
- optimální výsledky již při nízkých teplotách
- rozpouští tuky, oleje a bílkovinné znečištění působením enzymů (omáčky, vejce, krev)
- přináší zářivou bělost bílým textilií a příjemnou svěží vůni
- šetrný vůči textiliím díky neutrální hodnotě pH

Návod k použití: Pouze pro profesionální použití. Ecobrite Super Silex Liquid je vhodný pro všechny druhy bílého i stálobarevného prádla z bavlny, směsových
tkanin Ba/PES, polyesteru, akrylu, polyamidu, lnu, viskózy a lycry. Není určen pro vlnu a hedvábí. Teplota praní: 30-90°C. Ecobrite Super Silex Liquid je určen pro automatické dávkování prostřednictvím dávkovacího zařízení společnosti Ecolab.

Dávkování: V závislosti na stupni znečištění a tvrdosti vody dávkujte 10-30 ml / kg suchého prádla. Návrh technologického postupu praní Vám připraví odborný poradce firmy Ecolab s ohledem na specifické podmínky Vašeho provozu. Bezpečnostní upozornění: Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem - viz bezpečnostní list. Hodnota pH (konc.)=8,5.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální čistící prostředky
Hmotnost: 20 kg