Osvěžovače vzduchu

3 položek celkem
F XenseAntiTobacco
295 Kč / ks

Přípravek pro osvěžení vzduchu v pokojích hostů, ve veřejných prostorách, v kancelářích, na toaletách apod. Účinně odstraňuje tabákový zápach a zanechává příjemnou vůni...

Kód: 0098
F Xense orange fr 500ml
560 Kč / ks

Osvěžovač vzduchu. Rychle a účinně odstraňuje nepříjemné pachy a zanechává dlouhotrvající svěží ovocnou vůni. Ideální pro osvěžení vzduchu v kancelářích, kuřáckých místnostech...

Kód: 0097
F Xense Rain
295 Kč / ks

Přípravek pro osvěžení vzduchu v pokojích hostů, ve veřejných prostorách, v kancelářích, na toaletách apod. Zanechává příjemnou svěží vůni citrusů a zelené trávy.

Kód: 0099

Chcete se ve své domácnosti cítit příjemně a dobře? Klíčem k dosažení pocitů je nejen dokonale uklízená domácnost, s níž vám pomůžou speciální čistící prostředky i přípravky na údržbu podlah, ale také osvěžovač vzduchu ve spreji, který způsobí, že se bude bytem či domem linout příjemná a osvěžující vůně.

Osvěžovače vzduchu ve spreji jsou součástí námi nabízeného sortimentu a slibují dlouhotrvající účinek. Ať už je umístíte na toaletu, nebo si jím provoníte kancelář, rázem vám bude o chlup příjemněji. Kterou z nabízených vůní vyzkoušíte? Ať už to bude kterákoli, očekávejte nejen voňavé aroma, ale i pohlcení všech nadbytečných pachů.