Běžný úklid povrchů

4 položek celkem
F MAXX Into C2 5L
MAXX Into C2 5l
Skladem (>5 ks)
761 Kč / ks

SANITÁRNÍ PROSTŘEDEK PRO DENNÍ ČIŠTĚNÍ.

Kód: 9084540
F per active 1kg 10kg
1 162 Kč / ks

Práškový abrazivní čisticí prostředek se svěží citrónovou vůní. K vyčištění obtížně odstranitelného znečištění v kuchyňských provozech i v sanitární oblasti.

Kód: 0041
F Pro Shine Special 500 ml
327 Kč / ks

Lešticí přípravek na nábytek vhodný pro všechny dřevěné povrchy, leštěné i lakované plochy. Zanechává ochranný film zamezující opětovnému znečištění. Obsahuje včelí vosk.

Kód: 9092300
F Rilan 750 ml
188 Kč / ks

Tekutý abrazivní prostředek, účinně rozpouští i extrémní mastná znečištění. Je vhodný zejména pro citlivé povrchy – smalty, nerez , keramiku, sklo. Vhodný i pro sanitární oblast...

Kód: 3031970

Trápí vás špinavé trouby v kuchyňských koutech, nebo jen potřebujete vyčistit nějaké součástky od olejů v průmyslových pračkách či jiných spotřebičích? Odmašťovače neboli odstraňovače mastnoty se hlásí o slovo a jsou připraveni hrdě bojovat za maximální čistotu. A že se to s námi nabízenými produkty také daří!

Nabízíme speciální čistící prostředky, které si poradí s jakoukoli špínou v domácnosti, kancelářích nebo kdekoliv jinde. Odmašťovače nabízíme stejně kvalitní jako prostředky na čištění koberců, jež se vám budou hodit hlavně při velkých měsíčních úklidech.