Muril 200l

Kód: 3004640
59 351 Kč 49 050 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Vysoce alkalický cisticí prostredek pro prumyslové provozy.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

• Vysoce alkalický prípravek, s aktivnímí složkami rozpouštejícími znecištení.
• Velmi dobrá emulgacní schopnost, vhodný zejména pro cištení v prumyslových provozech.
• Snadno a rychle rozpouští olejové a mastné znecištení, staré nekolikavrstvé polymerové a voskové filmy, saze apod.
• Vhodný rovnež pro vysokotlaké cištení a cištení venkovních kamenných obkladu, (zejména pro podchody, tunely, stanice metra apod.)

Oblast použití:
Vhodný pro všechny povrchy odolné vuci rozpouštedlum a alkáliím. Není vhodný pro parkety, laminátové a textilní podlahové krytiny.

Návod k použití:
Pred použitím protrepejte. Pred použitím vyzkoušejte barevnou resp. materiálovou odolnost podlahové krytiny. Pri silném znecištení rozredte vodou v pomeru 1:1
až 1:10. Po cištení opláchnete plochy cistou vodou. Pri slabém znecištení a pri použití cistícího automatu nebo pro vysokotlaké cištení použijte 0,5 – 1% roztok.
Redte jen ve studené vode. Hodnota pH (konc.) = 13.6.

Bezpecnostní upozornení: Muže být korozivní pro kovy. Zpusobuje težké poleptání kuže a poškození ocí. Muže vyvolat alergickou kožní reakci. Muže zpusobit podráždení dýchacích cest. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými úcinky. Podrobné informace pro bezpecné nakládání s prípravkem viz bezpecnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: ECOLAB
Hmotnost: 200 kg