Copper Shine Special 0,5 l

Kód: 0049
Značka: ECOLAB
302 Kč 250 Kč bez DPH
5 dnů
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Čistící přípravek na barevné kovy jako jsou měď, mosaz a bronz. Obsahuje kyselinu citronovou pro uvolnění vrstvy koroze. Uvolňuje povrchovou korozi aniž by poškodil samotný kov. Zvyšuje přirozený lesk barevných kovů.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Čtěte přiložený Informační a Bezpečnostní list.

Návod k použití:
Před použitím protřepejte.
Přípravek naneste pomocí měkkého suchého hadříku na čištěnou plochu. Práškovitý povlak vzniklý po zaschnutí rozleštěte měkkým hadříkem. Při silnější oxidaci čištěného povrchu postup opakujte.
Bezpečnostní upozornění:
Varování. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem naleznete v bezpečnostním listu.
Skladování:
Skladujte při teplotách 5 – 30°C

Doplňkové parametry

Kategorie: ECOLAB
Hmotnost: 0.5 kg