SURFANIOS PREMIUM 5 l

Kód: 3101470
1 691 Kč 1 398 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

DEZINFEKČNÍ ČISTICÍ PŘÍPRAVEK NA PODLAHY A POVRCHY.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Čištění a dezinfekce ploch a povrchů.
• Dvojí účinek: kombinace dezinfekce a čištění v jednom kroku
• Široké spektrum účinnosti v krátkých expozičních časech
• Snadno biologicky odbouratelné chelatační činidlo

VLASTNOSTI PRODUKTU MIKROBIOLOGICKÉ VLASTNOSTI OBLAST POUŽITÍ
Dezinfekční čisticí přípravek na podlahy a povrchy. Čištění a dezinfekce ploch a povrchů. NÁVOD NA POUŽITÍ: Koncentrovaný roztok. Řeďte vodou podle požadované
koncentrace. Např. pro koncentraci 0,25% (2,5 ml/l), přidejte 20 ml do 8 l studené nebo horké vody (max. + 60 ° C). Aplikujte v dostatečném množství (+/- 30 ml/m²).
Pro požadovanou dezinfekční účinnost dodržte uvedenou dobu expozice. Pokud se ošetřený povrch nedostává do styku s pokožkou, oplach není nutný. Frekvenci použití a čištení aplikačních pomůcek řiďte povozním řádem zařízení. Specifické údaje (účinnost, kompatibilita, atd.) jsou k dispozici na vyžádání. SLOŽENÍ: N-(3-aminopropyl)-N-dodecylpropan- 1,3-diamin (CAS č. 2372-82-9: 51 mg/g), Didecyldimethylammonium chlorid (CAS č. 7173-51-5: 25 mg/g), neiontové povrchově aktivní látky, sekvestrační činidla, parfém, barvivo a pomocné látky.


• Zelený roztok
• pH koncentrovaného produktu: 10,9
• pH zředěného roztoku (0,25%): cca 8,5
• Hustota při +20°C: 1,009 g/ml
• Index lomu: 1,3587

OBLAST POUŽITÍ: Dezinfekční čisticí přípravek na podlahy a povrchy. Čištění a dezinfekce ploch a povrchů. NÁVOD NA POUŽITÍ: Koncentrovaný roztok. Řeďte vodou podle požadované koncentrace. Např. pro koncentraci 0,25% (2,5 ml/l), přidejte 20 ml do 8 l studené nebo horké vody (max. + 60 ° C). Aplikujte v dostatečném množství
(+/- 30 ml/m²). Pro požadovanou dezinfekční účinnost dodržte uvedenou dobu expozice. Pokud se ošetřený povrch nedostává do styku s pokožkou, oplach není nutný.
Frekvenci použití a čištení aplikačních pomůcek řiďte povozním řádem zařízení. Specifické údaje (účinnost, kompatibilita, atd.) jsou k dispozici na vyžádání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Základní čištění podlah
Hmotnost: 5 kg