MAXX Indur2 5l

Kód: 9084440
1 326 Kč 1 096 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.3.2023

ČISTICÍ PROSTŘEDEK PRO ÚDRŽBU PODLAH S MIMOŘÁDNOU SMÁČIVOSTÍ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce koncentrovaný přípravek neklasifikovaný jako nebezpečný* s nižšími nároky na bezpečnostní školení, dokumentaci, skladování a související náklady.
Účinnost
Důkladně odstraňuje nečistoty z povrchů a při pravidelném používání snižuje míru ulpívání nečistot Vysoká schopnost absorpce nečistot a nízká pěnivost
Obsahuje vodou rozpustné polymery zanechávající na podlaze ochranný film odpuzující nečistoty, který se nevrství a obnovuje se při každém čištění
Efektivita
Účinné působení v nízkých koncentracích (od 0,25 %) snižuje náklady na úklid Delší intervaly mezi údržbovými čisticími pracemi a nižší náklady na údržbu Při použití metodou rozprašování a leštění odstraňuje známky otěru, osvěžuje povrchovou úpravu a obnovuje původní lesk.

Bezpečnost
Složení šetrné k materiálům umožňuje použití na většinu voděodolných tvrdých podlah Systém barevného kódování zaručuje, že při čištění bude pro každý úkon použit správný produkt.

Technologie supersmáčivosti Přípravek MAXX Indur2 se vyznačuje mimořádnou smáčivostí a je proto vhodný i pro vysoce vodoodpudivé a porézní povrchy.

Doporučené oblasti použití Denní úklid kanceláří, veřejné budovy, nemocnice, školy apod.

SPECIÁLNÍ POZNÁMKY A INFORMACE: V porovnání s běžnými přípravky je zapotřebí pouze malé množství přípravku. Správné dávkování šetří náklady
a minimalizuje vliv na životní prostředí. Před použitím ověřte materiálovou kompatibilitu na malé, nenápadně umístěné ploše.
Před zahájením úklidu rozmístěte varovná upozornění „Pozor, kluzká podlaha“ a odstraňte je až po úplném uschnutí povrchu. Vhodné pro použití na podlahy s emulzní povrchovou úpravou a hydrofobními povrchy (např. polyuretan). Pro vybrané dezinfekční prostředky Ecolab jsou k dispozici certifikáty o mísitelnosti.
Pouze pro profesionální použití! Pro profesionální uživatele je na vyžádání k dispozici bezpečnostní list. Nesměšujte s jinými produkty. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Základní čištění podlah
Hmotnost: 5 kg