Ecobrite Softener Fresh 20kg

Kód: 9027730
2 136 Kč 1 765 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Avivážní prostředek.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

- propůjčuje prádlu měkkost a příjemnou svěží vůni
- zabraňuje vzniku elektrostatického náboje
- usnadňuje žehlení/mandlování
- pro všechny druhy textilií

Návod k použití: Pouze pro profesionální použití. Ecobrite Softener Fresh je vhodný pro všechny druhy bílého i stálobarevného prádla z bavlny a směsových tkanin
Ba/PES, polyesteru, akrylu, polyamidu, lnu a viskózy. Není určen pro vlnu, hedvábí a lycru. Ecobrite Softener Fresh je určen pro automatické dávkování prostřednictvím dávkovacího zařízení společnosti Ecolab. Dávkování: V závislosti na stupni znečištění a tvrdosti vody dávkujte 2-8 ml / kg suchého prádla. Návrh technologického postupu praní Vám připraví odborný poradce firmy Ecolab s ohledem na specifické podmínky Vašeho provozu. Bezpečnostní upozornění: Pro profesionální uživatele je na vyžádání k dispozici bezpečnostní list. Hodnota pH (konc.)=3.

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální prací prostředky
Hmotnost: 20 kg