Ecobrite Neutraliser IT 21kg

Kód: 9077670
3 133 Kč 2 589 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Neutralizační prostředek.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

- neutralizuje zbytkovou alkalitu a upravuje hodnotu pH poslední máchací lázně
- zabraňuje inkrustacím a šednutí textilií
- snižuje riziko podráždění pokožky
- receptura neobsahující fosfor

Návod k použití: Pouze pro profesionální použití. Ecobrite Neutraliser IT je vhodný pro všechny druhy bílého i stálobarevného prádla z bavlny a směsových tkanin
Ba/PES, polyesteru, lnu, viskózy, vlnu a hedvábí. Není určen pro akryl, polyamid a lycru. Ecobrite Neutraliser IT je určen pro automatické dávkování prostřednictvím dávkovacího zařízení společnosti Ecolab. Dávkování: V závislosti na stupni znečištění a tvrdosti vody dávkujte 2-8 ml / kg suchého prádla Návrh technologického postupu praní Vám připraví odborný poradce firmy Ecolab s ohledem na specifické podmínky Vašeho provozu. Bezpečnostní upozornění: Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem - viz bezpečnostní list. Hodnota pH (konc.)=1.

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální prací prostředky
Hmotnost: 21 kg