Ecobrite Magic Emulsion 25kg

Kód: 9076840
6 455 Kč 5 335 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Vysoce účinný alkalický základní prací prostředek ve formě emulze.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

- vynikající výsledky praní již při 40°C
- účinně odstraňuje skvrny od potravin a mastnoty
- s ochranou proti zešednutí prádla
- vysoce účinný i ve tvrdé vodě
- chrání prádlo před inkrustací, přispívá k prodloužení životnosti textilií

Návod k použití: Pouze pro profesionální použití. Ecobrite Magic Emulsion je vhodný pro všechny druhy bílého i stálobarevného prádla z bavlny, směsových tkanin
Ba/PES, polyesteru, lnu, viskózy. Není určen pro vlnu, hedvábí, lycru. Použití na akryl a polyamid doporučujeme předem otestovat. Teplota praní: 30-90°C.
Ecobrite Magic Emulsion je určen pro automatické dávkování prostřednictvím dávkovacího zařízení společnosti Ecolab.

Dávkování: V závislosti na stupni znečištění a tvrdosti vody dávkujte 6-20 ml / kg suchého prádla Návrh technologického postupu praní Vám připraví odborný poradce firmy Ecolab s ohledem na specifické podmínky Vašeho provozu. Bezpečnostní upozornění: Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem - viz bezpečnostní list. Hodnota pH (konc.)=13,5..

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální prací prostředky
Hmotnost: 25 kg