Ecobrite Destainer 20kg

Kód: 9038170
1 765 Kč 1 459 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Bělicí prostředek na bázi aktivního chlóru.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

- pro bílé a v chlóru stálobarevné textilie
- odstraňuje všechny druhy vybělitelných skvrn a skvrn způsobených plísněmi
- vysoce účinný při odstraňování pigmentových skvrn
- umožňuje bělení při nižších teplotách
- zajišťuje vyšší stupeň bělosti a hygieny bílých textilií

Návod k použití: Pouze pro profesionální použití. Ecobrite Destainer je vhodný pro všechny druhy bílého i stálobarevného prádla z bavlny a směsových tkanin
Ba/PES. Není určen pro polyester, polyamid, len, viskózu, vlnu, hedvábí, akryl, lycru a citlivé barevné textilie. Teplota praní: 30-95°C.
Ecobrite Destainer je určen pro automatické dávkování prostřednictvím dávkovacího zařízení společnosti Ecolab. Dávkování:
V závislosti na stupni znečištění a tvrdosti vody dávkujte 3-10 ml / kg suchého prádla. Návrh technologického postupu praní Vám připraví odborný poradce firmy Ecolab s ohledem na specifické podmínky Vašeho provozu. Bezpečnostní upozornění: Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Vysoce toxický pro vodní organismy.
Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem - viz bezpečnostní list. Hodnota pH (konc.)=12,5.

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální prací prostředky
Hmotnost: 20 kg