Ecobrite Delicate 20kg

Kód: 9040740
5 388 Kč 4 453 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Tekutý prací prostředek pro jemné prádlo.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

- speciálně určen pro jemné prádlo, vlnu a citlivé textilie
- vynikající výsledky praní při 30/40/60°C
- s ochranou barev, bez obsahu enzymů, neutrální hodnota pH
- příjemná vůně

Návod k použití: Pouze pro profesionální použití. Ecobrite Delicate je vhodný pro jemné prádlo z vlny, hedvábí, polyesteru, bavlny, směsových tkanin Ba/PES,
polyesteru, akrylu, polyamidu, lnu, viskózy a lycry. Teplota praní: 30/40/60°C. Ecobrite Delicate je určen pro automatické dávkování prostřednictvím dávkovacího zařízení společnosti Ecolab. Dávkování V závislosti na stupni znečištění a tvrdosti vody dávkujte 20-40 ml / kg suchého prádla. Návrh technologického postupu praní Vám připraví odborný poradce firmy Ecolab s ohledem na specifické podmínky Vašeho provozu. Bezpečnostní upozornění: Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí.
Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem - viz bezpečnostní list. Hodnota pH (konc.)=8,5.

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální prací prostředky
Hmotnost: 20 kg