Neomax S 200 kg

Kód: 3020790
53 183 Kč 43 953 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

/ dríve Neomat S / Neomat Maxi S /
Cisticí prostredek na bázi mýdla pro strojové cištení podlah.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

• úcinne cistí, ošetruje a chrání v jednom pracovním postupu
• zanechává hedvábne lesklý leštitelný ochranný film omezující opetovné znecištení
• ideální pro pórovité povrchy (napr. dlažba v supermarketech)
• pro denní používání
• príjemná sveží vune
• nepenivý, vhodný pro všechny typy mycích stroju

Oblast použití
Pro všechny podlahové krytiny odolné vuci pusobení vody a alkálií (zejména pro dlažbu). Návod k použití: Plochým mopem nebo zametacem odstrante hrubé necistoty. Do nádrže cisticího automatu pripravte v závislosti na stupni znecištení 0.5-2% roztok prípravku. Pri silném znecištení dávkování zvyšte. Redte studenou vodou. Plochy vycistete cisticím automatem s vhodným kartácem nebo padem pri soucasném odsávání znecišteného roztoku. Pro obtížne dostupná místa (rohy, u sten) použijte Neomax S se systémem Rasant. Dávkování ze sudu: Proverte, zda nádrž dávkovace MAXI QUIK FILL 300 obsahuje pripravený pracovní roztok. V opacném
prípade otocte kohoutkem a vyckejte, dokud není roztok pripraven. Zkontrolujte, zda je sací hadice naplnena prípravkem (žlutá barva). Po otevrení plnicí hadice mužete
naplnit nádrž cisticího automatu pracovním roztokem.

Bezpecnostní upozornení
Varování. Zpusobuje vážné podráždení ocí. Podrobné informace pro bezpecné používání prípravku naleznete v bezpecnostním listu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostředky do mycích automatů
Hmotnost: 200 kg