Neomax N 200 kg

Kód: 3000760
57 169 Kč 47 247 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

/ dríve Neomat N / Neomat Maxi N /

Neutrální cisticí prostredek pro strojové cištení podlah.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

• vhodný pro denní úklid strojovým cištením
• nízká penivost, vhodný pro všechny typy mycích stroju
• pH neutrální, dobrá materiálová snášenlivost
• po zaschnutí nezanechává šmouhy
• vynikající cistící úcinek
• vhodný zejména pro lesklé podlahové krytiny

Oblast použití
Pro všechny vodeodolné podlahové krytiny.
Návod k použití
Plochým mopem nebo zametacem odstrante hrubé necistoty. Do nádrže cisticího automatu pripravte v závislosti na stupni znecištení 0.5-2% roztok Neomaxu N. Redte jen ve studené vode. Plochy vycistete cisticím automatem s vhodným kartácem nebo padem pri soucasném odsávání znecišteného roztoku. Pro obtížne dostupná místa (rohy, u sten) použijte plochý mop Rasant. Dávkování: Proverte, zda nádrž dávkovace MAXI QUIK FILL 300 obsahuje pripravený pracovní roztok. V opacném prípade otocte kohoutkem a vyckejte, dokud není roztok pripraven. Zkontrolujte, zda je sací hadice naplnena prípravkem (tyrkysove zelená barva). Po otevrení plnicí hadice mužete naplnit nádrž cisticího automatu pracovním roztokem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostředky do mycích automatů
Hmotnost: 200 kg