Neomax forte 200 kg

Kód: 3009450
50 766 Kč 41 955 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

/ dríve Neomat forte / Neomat Maxi forte /
Cisticí prostredek na bázi mýdla pro podlahové cisticí automaty.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

• zanechává hedvábný matný ochranný film zabranující opetovnému znecištení
• cištení a ošetrování v jednom pracovním postupu
• nízká penivost – vhodný pro všechny typy cisticích automatu

Oblast použití
Vhodný pro všechny podlahové krytiny odolné vuci vode. Není vhodný pro parkety, laminátové a textilní podlahy. Návod k použití V závislosti na stupni znecištení pripravte
do nádrže cisticího automatu 0.5 - 2 % roztok Neomaxu forte. Redte jen ve studené vode. Lze použít dávkovací zarízení Maxi Quick Fill 300.

Bezpecnostní upozornení:
Nebezpecí. Zpusobuje težké poleptání kuže a poškození ocí. Podrobné informace pro bezpecné nakládání s prípravkem naleznete v bezpecnostním listu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostředky do mycích automatů
Hmotnost: 200 kg