Ecolab Foam Stop 5l

Kód: 3023690
3 830 Kč 3 165 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Koncentrovaný prípravek omezující penení v nádržích cisticích stroju.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

• odstranuje problémy s penením pri strojovém mytí podlahových krytin
• úcinné látky na bázi silikonu
• vysoce koncentrovaný prípravek, úcinný pri nízkém dávkování
• zabranuje tvorbe peny v nádrži na znecištený roztok pri extrakcním cištení, strojovém základním cištení apod. a umožnuje tak 100% využití kapacity nádrže
• vhodný pro všechny typy cisticích stroju

Oblast použití
Potlacuje problémy s penením v odpadní nádrži vodních vysavacu, stroju pro extrakcní cištení a cisticích automatu. Pouze pro profesionální použití.

Návod k použití
Pred použitím protrepat. Stroje pro extrakcní cištení, vodní vysavace, cisticí automaty: do sací hadice nalijte 25 ml prípravku Ecolab Foam Stop nebo jej nasajte hubicí/sací lištou.

Bezpecnostní upozornení
Prípravek není klasifikován jako nebezpecný ve smyslu zákona c. 350/2011 Sb. v platném znení. Pro profesionální uživatele je na vyžádání k dispozici bezpecnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostředky do mycích automatů
Hmotnost: 5 kg