Xense sanitary 5l

Kód: 3045960
1 253 Kč 1 036 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Cisticí prostredek pro sanitární zarízení s intenzivní parfemací.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

• výrazná dlouhotrvající pomerancová vune
• vynikající materiálová snášenlivost
• zanechává povrchy cisté a lesklé
• denní používání úcinne zabranuje tvorbe vápenatých usazenin
• na bázi kyseliny citrónové, alkoholu a tenzidu

Oblast použití Xense sanitary je šetrný kyselý cisticí prípravek pro sanitární zarízení s výraznou dlouhotrvající pomerancovou parfemací. Prípravek je vhodný
pro denní cištení veškerých ploch a predmetu odolných vuci kyselinám, jako jsou sanitární keramika, armatury, obkladacky, sprchové kouty, plasty, nerez apod.
Návod k použití: Dávkujte 50-200 ml do 10 vody, podle stupne znecištení. Povrchy vycistete mikrovláknovým hadríkem Polifix a dukladne opláchnete cistou vodou.
V prípade silného znecištení dávkování zvyšte, prípadne použijte koncentrovaný prípravek.

Bezpecnostní upozornení: Zpusobuje vážné podráždení ocí. Podrobné informace pro bezpecné nákládání s prípravkem - viz bezpecnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky pro sanitární zařízení
Hmotnost: 5 kg