MAXX Into Alk2 1l

Kód: 9085470
259 Kč 214 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

ALKALICKÝ SANITÁRNÍ ČISTICÍ PROSTŘEDEK.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Vysoce koncentrovaný přípravek neklasifikovaný jako nebezpečný* s nižšími nároky na bezpečnostní školení, dokumentaci, skladování a související náklady.

Účinnost Snadno odstraňuje zbytky mýdla, tělesnou mastnotu a nečistoty Ideální pro všechny povrchy citlivé vůči kyselinám v sanitárních prostorách, např. mramor
Zanechává lehkou svěží vůni.

Efektivita Účinné působení v nízkých koncentracích (od 0,2 %) snižuje náklady na úklid.
Bezpečnost: Systém barevného kódování zaručuje, že při čištění bude pro každý úkon použit správný produkt.

Udržitelnost: Vysoce koncentrované přípravky s nižší přepravní hmotností.

Doporučené oblasti použití Pro všechny omyvatelné povrchy v sanitárních prostorách; zvláště vhodné pro mramor a teraco.

SPECIÁLNÍ POZNÁMKY A INFORMACE: V porovnání s běžnými přípravky je zapotřebí pouze malé množství přípravku. Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje vliv na životní prostředí. Před použitím ověřte materiálovou kompatibilitu na malé, nenápadně umístěné ploše. Před zahájením úklidu rozmístěte varovná upozornění „Pozor, kluzká podlaha“ a odstraňte je až po úplném uschnutí povrchu. Pouze pro profesionální použití! Pro profesionální uživatele je na vyžádání k dispozici
bezpečnostní list. Nesměšujte s jinými produkty. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky pro sanitární zařízení
Hmotnost: 1 kg