Kristalin action plus 1l

Kód: 3000670
664 Kč 549 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Alkalický cisticí prípravek pro sanitární zarízení.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

• Preventivne pusobí proti vzniku vodního kamene.
• Úcinne odstranuje bežné znecištení - mýdlo, mastnotu apod.
• Ideální na všechny povrchy citlivé vuci pusobení kyselin v sanitární oblasti.
• Barevné kódování v cervené barve.
• Ve forme superkoncentrátu (1 litr prípravku postací k príprave až 1000 l cisticího roztoku, napr. 100 kbelíku po 10 litrech).
• Snadné a bezpecné doplnování díky systému jednolitrového náhradního ekobalení.

Oblast použití: Pro všechny omyvatelné povrchy a podlahové krytiny v sanitární oblasti, vcetne materiálu citlivých vuci pusobení kyselin. Vhodný zejména na mramor a
teraso. Návod k použití: Pro doplnení dávkovací láhve, dávkovacu Quik Fill Plus a Quik Fill Compac: Naražte náhradní balení na trn dávkovací láhve (cervený uzáver),
zatlacte a nechejte náhradní balení zcela vyprázdnit. Dávkovací láhev: S ohledem na stupen znecištení dávkujte jedním prevrácením láhve dnem vzhuru 10 ml do 2.5 - 10 l vody. Pri vysokém znecištení zvyšte pracovní koncentraci (až na 2%). Setrete povrch s použitím cerveného hadríku Polifix nebo houbicky. Dukladne opláchnete vodou. Ideální pro použití v kombinaci se systémem Rasant - vlhké mopování. Systémy Quik Fill Plus a Quik Fill Compac: nastavitelné redení zajištuje optimální a správné dávkování.  

Pri použití v potravinárských provozech a úsecích je vždy nezbytné povrchy a plochy pricházející do styku s potravinami dukladne opláchnout pitnou vodou.

Bezpecnostní upozornení Prípravek není klasifikován jako nebezpecný ve smyslu zákona c. 356/2003 Sb., v platném znení. Pro profesionální uživatele je na vyžádání
k dispozici bezpecnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky pro sanitární zařízení
Hmotnost: 1 kg