Into XL FRESH 5l

Kód: 3019880
1 195 Kč 988 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Cisticí prostredek pro sanitární zarízení.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

• dlouhotrvající sveží vune
• úcinne odstranuje vápenaté usazeniny a veškeré znecištení v sanitární oblasti
• vynikající materiálová snášenlivost
• pro bežné denní i periodické základní cištení
• cervené barevné kódování

Oblast použití: Vhodný pro všechny povrchy a podlahové krytiny odolné vuci kyselinám. Hodnota pH konc. = 0,5 - 1 Návod k použití: Bežný denní úklid: Podle stupne znecištení dávkujte 50-200 ml prípravku do 10 l vody. Povrchy vycistete obvyklým zpusobem a opláchnete cistou vodou. Základní cištení: Pri silném znecištení použijte neredený prípravek. Ponechte krátce pusobit, mechanicky vycistete a dukladne opláchnete cistou vodou. Snadné a praktické doplnování 1 l dávkovací láhve z 5 l kanystru. Rada cisticích prípravku XL FRESH splnuje veškeré požadavky na efektivní a ekonomické denní cištení. Predností prípravku rady XL FRESH je shodná dlouhotrvající sveží parfemace. Rada XL FRESH zahrnuje prípravek na cištení podlahových krytin, sanitárních zarízení a univerzální prípravek na cištení povrchu.

Príslušenství: výpustný kohout pro 5 l kanystr dávkovací pumpicka na 5 l kanystr výklopná police pro tri 5 l kanystry aplikacní lahvicka s pistolkou 650 ml Ekologicky testováno. Velmi dobre biologicky odbouratelný. Bezpecnostní upozornení Nebezpecí: Zpusobuje težké poleptání kuže a poškození ocí. Podrobné informace pro 
bezpecné nakládání s prípravkem naleznete v bezpecnostním listu.