Into forte 1l

Kód: 3029680
281 Kč 232 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Prípravek pro intenzivní cištení sanitárních zarízení.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

• Úcinne rozpouští obtížne odstranitelná znecištení jako zbytky cementu a malty, vodní kámen, rez i zbytky mýdel.
• Pusobí proti nepríjemným pachum.
• Cervené barevné kódování.

Oblast použití: Pro cištení všech materiálu odolných vuci kyselinám, jako jsou obkladacky, dlaždice, sanitární keramika apod. Pred použitím doporucujeme na nenápadném míste vyzkoušet odolnost materiálu. Není vhodný pro smaltované povrchy. Návod k použití: Prípravek zredte v pomeru 1:8 až 1:12 studenou, maximálne vlažnou vodou. (Použijte plastový kbelík). Nasákavé materiály a spáry predem navlhcete vodou. V prípade velmi silného znecištení použijte koncentrovaný
prípravek na predem navlhcené plochy. Prípravek nechejte krátce pusobit, vycistete a poté dukladne opláchnete cistou vodou. Nepoužívejte spolecne s jinými cisticími
prípravky. Prípravky s obsahem chlóru uvolnují toxické plyny, které mohou poškodit dýchací cesty. Pri použití v potravinárských provozech a úsecích je vždy nezbytné povrchy a plochy pricházející do styku s potravinami dukladne opláchnout pitnou vodou.

Bezpecnostní upozornení: Zpusobuje težké poleptání kuže  a poškození ocí. Podrobné informace pro bezpecné nakládání s prípravkem naleznete v bezpecnostním listu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky pro sanitární zařízení
Hmotnost: 1 kg