Trump XL Special 5l

Kód: 9054810
1 246 Kč 1 030 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
11.8.2022

Tekutý mycí přípravek pro průmyslové myčky nádobí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 vysoce účinný tekutý mycí přípravek
 šetrný vůči životnímu prostředí, bezpečný pro uživatele – bez obsahu NTA, EDTA, fosfátů a chlóru
Oblast použití: Trump XL Special je vysoce účinný tekutý mycí prostředek určený pro průmyslové myčky nádobí. Možnosti použití sahají od skla, porcelánu, plastů až po nerezovou ocel. Přípravek není vhodný pro díly z hliníku a barevných kovů. Trump XL Special je vhodný pro použití ve středně tvrdé vodě. Návod k použití: Doporučené dávkování: 2 – 4 ml/l v závislosti na stupni znečištění a tvrdosti vody. Vhodné dávkovací zařízení Vám nainstaluje odborník firmy Ecolab.
Pravidelně kontrolujte hladinu přípravku v kanystru a v případě potřeby vyměňte za nové balení. Pro další informace kontaktujte Vašeho odborného poradce firmy Ecolab.
Chemicko-technické údaje: Trump XL Special je alkalický tekutý přípravek, nahnědlé barvy, bez zápachu. Hlavní složky přípravku: alkálie a komplexotvorné látky.
Hodnota pH konc. = 13,5 Bezpečnostní upozornění: Nebezpečí. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem - viz bezpečnostní list.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení