Trump XL Special 23 kg

Kód: 9095920
4 896 Kč 4 046 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Tekutý mycí přípravek pro průmyslové myčky nádobí.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

 vysoce účinný tekutý mycí přípravek
 šetrný vůči životnímu prostředí, bezpečný pro uživatele – bez obsahu NTA, EDTA, fosfátů a chlóru
Oblast použití: Trump XL Special je vysoce účinný tekutý mycí prostředek určený pro průmyslové myčky nádobí. Možnosti použití sahají od skla, porcelánu, plastů až po nerezovou ocel. Přípravek není vhodný pro díly z hliníku a barevných kovů. Trump XL Special je vhodný pro použití ve středně tvrdé vodě. Návod k použití: Doporučené dávkování: 2 – 4 ml/l v závislosti na stupni znečištění a tvrdosti vody. Vhodné dávkovací zařízení Vám nainstaluje odborník firmy Ecolab.
Pravidelně kontrolujte hladinu přípravku v kanystru a v případě potřeby vyměňte za nové balení. Pro další informace kontaktujte Vašeho odborného poradce firmy Ecolab.
Chemicko-technické údaje: Trump XL Special je alkalický tekutý přípravek, nahnědlé barvy, bez zápachu. Hlavní složky přípravku: alkálie a komplexotvorné látky.
Hodnota pH konc. = 13,5 Bezpečnostní upozornění: Nebezpečí. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem - viz bezpečnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 23 kg