Trump DES 25 kg

Kód: 9012880
6 622 Kč 5 473 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Tekutý mycí přípravek pro průmyslové myčky nádobí s dezinfekčním a bělicím účinkem.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

 pro hygienicky čisté nádobí
 výborný mycí a bělicí účinek – spolehlivé odstranění skvrn od kávy a čaje
 zabraňuje tvorbě škrobových povlaků Oblast použití:
Trump DES je tekutý mycí přípravek s dezinfekčním a bělicím účinkem, určený pro průmyslové myčky nádobí. Přípravek je určen pro měkkou vodu.
Dávkování: 2-3 g/l v závislosti na tvrdosti vody a stupni znečištění nádobí Přesné dávkování Vám zajistí dávkovací zařízení Ecolab. Dezinfekční účinnost: 2,5 g/l, teplota 55-65°C, doba působení 2 minuty Dezinfekční účinná látka: 100 g kapaliny obsahuje 14,6 g chlornanu sodného.

Bezpečnostní upozornění: Používejte dezinfekční přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem viz bezpečnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 25 kg