Toprinse Clean 5l

Kód: 9046380
1 593 Kč 1 317 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Oplachový přípravek pro průmyslové myčky nádobí s eko-značkou Nordic Swan.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Toprinse Clean je neutrální oplachový prostředek pro průmyslové myčky nádobí. Urychluje proces sušení a zajišťuje zářivě lesklé nádobí beze skvrn a šmouh. Přípravek je šetrný vůči životnímu prostředí – certifikován eko-značkou Nordic Swan.

 Čistota - čisté, zářivě lesklé nádobí
 Bezpečnost - výběr surovin i obalových materiálů zajišťuje vysoký ekologický standard
 Efektivita - spolehlivý výsledek mytí bez potřeby ručního leštění

Návod k použití: Pouze pro profesionální použití. Vhodné dávkovací zařízení Vám nainstaluje servisní technik společnosti Ecolab. Pravidelně kontrolujte hladinu přípravku v kanystru a v případě potřeby vyměňte za nové balení. Podrobné informace o použití přípravku – viz hygienický plán a etiketa přípravku. Pro optimální výsledky mytí používejte v kombinaci s mycím prostředkem Ecolab. Bezpečnostní upozornění: Způsobuje vážné podráždění očí. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem viz bezpečnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 5 kg