Topmatic Crystal Special 25 kg

Kód: 9057570
5 977 Kč 4 940 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Topmatic Crystal Special.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

 speciální tekutý mycí prostředek pro myčky na sklo
 velmi dobrý mycí účinek
 snadný oplach
 šetrný k dekoru a glazuře
 nenarušuje pivní pěnu
 šetrný vůči životnímu prostředí, bezpečný pro uživatele – bez obsahu NTA, EDTA, fosfátů a chlóru

Oblast použití: Topmatic Crystal Special je tekutý mycí prostředek, speciálně určený pro myčky na sklo. V kombinaci s oplachovým přípravkem Toprinse zajistí dokonale čisté a zářivě lesklé sklenice. Návod k použití: Podle stupně znečištění sklenic a tvrdosti vody dávkujte 2-4 g přípravku Topmatic Crystal Special na 1 l mycího roztoku.
Optimálního dávkování docílíte pomocí našich speciálních dávkovačů.

Bezpečnostní upozornění: Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může být korozivní pro kovy. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem viz bezpečnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 25 kg