Topmatic Clean 25 kg

Kód: 9054920
5 975 Kč 4 938 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Tekutý mycí přípravek pro průmyslové myčky nádobí s eko-značkou Nordic Swan.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Topmatic Clean je koncentrovaný tekutý mycí přípravek pro průmyslové myčky nádobí, účinný vůči škrobům i skvrnám od kávy a čaje. Šetrný vůči životnímu prostředí, bezpečný pro uživatele – bez obsahu NTA, EDTA, fosfátů a chlóru.

 Čistota - spolehlivé výsledky mytí, šetrný vůči životnímu prostředí
 Bezpečnost - výběr surovin i obalových materiálů zajišťuje vysoký ekologický standard
 Efektivita - vynikající výsledky mytí při nízkých provozních nákladech

Návod k použití: Pouze pro profesionální použití. Vhodné dávkovací zařízení Vám nainstaluje servisní technik společnosti Ecolab. Pravidelně kontrolujte hladinu přípravku v kanystru a v případě potřeby vyměňte za nové balení. Při manipulaci s koncentrovaným přípravkem používejte vhodné ochranné brýle/obličejový štít a ochranné rukavice. Přípravek není vhodný pro nádobí a díly z hliníku a barevných kovů. Podrobné informace o použití přípravku – viz hygienický plán a etiketa přípravku. Pro optimální výsledky mytí používejte v kombinaci s oplachovým prostředkem Toprinse clean. Bezpečnostní upozornění: Používejte výhradně prostřednictvím dávkovacího zařízení Ecolab. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může být korozivní pro kovy. Nesměšujte s jinými přípravky. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem - viz bezpečnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 25 kg