Solid Protect 4 x 5 kg

Kód: 9006270
8 162 Kč 6 745 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Mycí přípravek pro průmyslové myčky nádobí ve formě pevného bloku, s ochranou barevných kovů.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Solid Protect je inovační vysoce koncentrovaný mycí přípravek pro průmyslové myčky nádobí, vhodný pro měkkou a středně tvrdou vodu. Výborná mycí účinnost, šetrný vůči lehkým a barevným kovům.
 Čistota - dokonalé výsledky mytí i při silném znečištění
 Bezpečnost - chrání citlivé materiály - hliník, měď, bronz apod. - bezpečná manipulace s přípravky, nehrozí vylití apod.
 Efektivita - spolehlivě čisté nádobí v každém mycím cyklu - optimální dávkování díky spolehlivým dávkovacím zařízením Ecolab - vysoce koncentrované mycí prostředky řady Solid přinášejí úsporu  přepravních nákladů, skladovacích prostor a obalových materiálů

Návod k použití: Pouze pro profesionální použití. Vhodné dávkovací zařízení Vám nainstaluje servisní technik společnosti Ecolab. Při manipulaci s koncentrovaným přípravkem používejte vhodné ochranné pracovní pomůcky. Podrobné informace o použití přípravku – viz hygienický plán a etiketa přípravku. Bezpečnostní upozornění:
Používejte výhradně prostřednictvím dávkovacího zařízení Ecolab. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Nesměšujte s jinými přípravky. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem - viz bezpečnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 20 kg