Solid Protect 4 x 5 kg

Kód: 9006270
7 775 Kč 6 426 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
14.12.2022

Mycí přípravek pro průmyslové myčky nádobí ve formě pevného bloku, s ochranou barevných kovů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solid Protect je inovační vysoce koncentrovaný mycí přípravek pro průmyslové myčky nádobí, vhodný pro měkkou a středně tvrdou vodu. Výborná mycí účinnost, šetrný vůči lehkým a barevným kovům.
 Čistota - dokonalé výsledky mytí i při silném znečištění
 Bezpečnost - chrání citlivé materiály - hliník, měď, bronz apod. - bezpečná manipulace s přípravky, nehrozí vylití apod.
 Efektivita - spolehlivě čisté nádobí v každém mycím cyklu - optimální dávkování díky spolehlivým dávkovacím zařízením Ecolab - vysoce koncentrované mycí prostředky řady Solid přinášejí úsporu  přepravních nákladů, skladovacích prostor a obalových materiálů

Návod k použití: Pouze pro profesionální použití. Vhodné dávkovací zařízení Vám nainstaluje servisní technik společnosti Ecolab. Při manipulaci s koncentrovaným přípravkem používejte vhodné ochranné pracovní pomůcky. Podrobné informace o použití přípravku – viz hygienický plán a etiketa přípravku. Bezpečnostní upozornění:
Používejte výhradně prostřednictvím dávkovacího zařízení Ecolab. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Nesměšujte s jinými přípravky. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem - viz bezpečnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 20 kg