Solid Hero 4 x 4,5 kg

Kód: 9081430
8 308 Kč 6 866 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Mycí přípravek pro průmyslové myčky nádobí ve formě pevného bloku, vhodný pro tvrdou vodu.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Solid Hero je inovační vysoce koncentrovaný mycí přípravek pro průmyslové myčky nádobí, vhodný použití ve tvrdé vodě. Výborná mycí účinnost, spolehlivě odstraňuje skvrny od kávy a čaje.

 Čistota - dokonalé výsledky mytí i při silném znečištění, s bělicím účinkem
 Bezpečnost - bezpečná manipulace s přípravkem, nehrozí vylití apod.
 Efektivita - spolehlivě čisté nádobí v každém mycím cyklu - optimální dávkování díky spolehlivým dávkovacím zařízením Ecolab - vysoce koncentrované mycí prostředky řady Solid přinášejí úsporu přepravních nákladů, skladovacích prostor a obalových materiálů

Návod k použití: Pouze pro profesionální použití. Nepoužívejte na nádobí z hliníku a barevných kovů. Vhodné dávkovací zařízení Vám nainstaluje servisní technik společnosti Ecolab. Při manipulaci s koncentrovaným přípravkem používejte vhodné ochranné pracovní pomůcky. Podrobné informace o použití přípravku – viz hygienický plán a etiketa přípravku. Bezpečnostní upozornění: Používejte výhradně prostřednictvím dávkovacího zařízení Ecolab. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem - viz bezpečnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 18 kg