Solid Clean M 4 x 4,5 kg

Kód: 9070300
8 723 Kč 7 209 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
14.12.2022

Mycí přípravek pro průmyslové myčky nádobí ve formě pevného bloku, s eko-značkou Nordic Swan.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solid Clean M je inovační vysoce koncentrovaný mycí přípravek pro průmyslové myčky nádobí, vhodný pro středně tvrdou vodu. Výborná mycí účinnost, šetrný vůči životnímu prostředí – bez obsahu NTA, EDTA, fosfátů a chlóru.
 Čistota - spolehlivé výsledky mytí i při silném znečištění, účinný i vůči skvrnám od kávy a čaje
 Bezpečnost - bezpečná manipulace s přípravky, nehrozí vylití apod. - uzavřený dávkovací systém zajišťuje vysokou bezpečnost uživatele
 Efektivita - spolehlivě čisté nádobí v každém mycím cyklu - optimální dávkování díky spolehlivým dávkovacím zařízením Ecolab - vysoce koncentrované mycí prostředky řady Solid přinášejí úsporu přepravních nákladů, skladovacích prostor a obalových materiálů

Návod k použití: Pouze pro profesionální použití. Vhodné dávkovací zařízení Vám nainstaluje servisní technik společnosti Ecolab. Při manipulaci s koncentrovaným přípravkem používejte vhodné ochranné pracovní pomůcky. Přípravek není vhodný pro nádobí a díly z hliníku a barevných kovů. Podrobné informace o použití přípravku – viz hygienický plán a etiketa přípravku. Pro optimální výsledky mytí používejte v kombinaci s oplachovým prostředkem Toprinse clean. 

Bezpečnostní upozornění: Používejte výhradně prostřednictvím dávkovacího zařízení Ecolab. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Nesměšujte s jinými přípravky. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem - viz bezpečnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 18 kg