Rilan Clean 0,5l

Kód: 9050570
185 Kč 153 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
14.12.2022

Tekutý abrazivní čisticí přípravek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 čistí důkladně a přitom šetrně
 šetrný vůči životnímu prostředí – Eko značka EU
 účinně rozpouští i silné mastné znečištění, odstraňuje připečené zbytky jídel a jiné obtížně odstranitelné znečištění
 vhodný rovněž pro vany, umyvadla, armatury, obkladačky apod.
 úsporné dávkování

Oblast použití: Pro odstranění silného znečištení zejména v kuchyňských provozech a v sanitární oblasti.V kuchyňských provozech: výlevky a dřezy, hrnce, pánve, kuchyňské náčiní, sporáky, lednice, stoly, pracovní plochy, dlaždice, obkladačky. V sanitární oblasti: umyvadla, sprchové kouty, armatury, obkladačky, dlaždice.
Šetrný vůči čištěným materiálům. Vhodný i pro citlivé materiály jako smalt, nerez, sklokeramika. Není vhodný pro vysoce lesklé, lakované nebo citlivé plastové povrchy.
Návod k použití: Přípravek naneste na čištěnou plochu nebo na vlhký hadřík, vyčistěte a opláchněte čistou vodou. Vlastnosti: Rilan Clean je tekutý abrazivní čisticí prostředek s obsahem speciálních tenzidů. Účinně rozpouští mastnotu, má vysokou smáčecí, emulgační a dispergační schopnost. Jemné abrazivní částice zajišťují snadné a současně šetrné odstranění silného znečištění, jako např. připečených zbytků jídel, zatvrdlých povlaků, usazenin z vody, apod. Hodnota pH: 10
Bezpečnostní upozornění: Způsobuje vážné podráždění očí. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem naleznete v bezpečnostním listu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 0.5 kg