Oven Rinse Power 5l

Kód: 9095929
1 427 Kč 1 179 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Oplachový přípravek pro automatické čištění konvektomatů.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Oven Rinse Power je oplachový přípravek pro trouby s integrovaným čisticím systémem Speciální receptura zajišťuje neutralizaci zbytkové alkality, zabraňuje tvorbě vápenatých usazenin a zanechává povrchy suché, čisté a zářivě lesklé i při používání ve tvrdé vodě. Přípravek je vhodný pro všechny trouby a konvektomaty s integrovaným čisticím systémem. Snadná aplikace. Pro dokonalé výsledky čištění doporučujeme použití v kombinaci s mycím přípravkem Oven Cleaner Power.
Doporučováno firmou Elektrolux.

 Čistota – zanechává povrchy čisté a zářivě lesklé i při tvrdé vodě
 Bezpečnost – automatický čisticí systém, bez kontaktu uživatele s přípravkem
 Efektivita – rychlá účinnost, úspora vody a pracovního času
Oblast použití: Pro profesionální použití. Pro trouby a konvektomaty s integrovaným čisticím systémem.
Návod k použití: Při manipulaci s přípravkem používejte ochranné rukavice. Přípravek naplňte do příslušné nádržky čisticího systému trouby. Zvolte čisticí program a řiďte se návodem/doporučeními výrobce zařízení. Bezpečnostní upozornění: Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem viz bezpečnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 5 kg