Lime-A-Way Extra 5l

Kód: 9035260
977 Kč 807 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Vysoce účinný tekutý přípravek k odstraňování vodního kamene v myčkách nádobí.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

 účinně odstraňuje i velmi silné vápenaté usazeniny
 působí rychle a intenzivně
 pravidelné používání prodlužuje životnost mycích strojů
Oblast použití: Lime-A-Way Extra je kyselý čisticí přípravek k odstraňování vápenatých usazenin (vodního kamene) v průmyslových myčkách nádobí.
Usazování vodního kamene v myčkách snižuje jejich účinnost a zvyšuje náklady na energii. Pravidelné používání přípravku Lime-A-Way Extra v oblastech s tvrdou vodou napomáhá zachovat maximální účinnost mycích strojů. Neobsahuje parfemačních přísady.

Návod k použití: Odstranění usazenin z myček nádobí Vždy používejte ochranné brýle/obličejový štít a ochranné rukavice. Vypusťte mycí lázeň, vyjměte nádobí. Podle tloušťky usazenin dávkujte 5-25 ml přípravku / 1 l vody. Nezapomeňte odpojit dávkovací zařízení mycího prostředku. Myčku zapněte na 10-30 minut. Potom
roztok vypusťte a myčku dobře vypláchněte čistou vodou. Oplachovací zónu pásové myčky nastříkejte zředěným roztokem, připraveným z 1 dílu přípravku a ze 3
dílů vody. Podle tloušťky vápenného povlaku nástřik opakujte. Po krátkém působení roztoku celou myčku dobře vypláchněte. Upozornění: V případě předmětů či částí z hliníku, ze slitin lehkých kovů nebo z umělých hmot je třeba jejich odolnost vůči přípravku předem vyzkoušet. Bezpečnostní upozornění: Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může být korozivní pro kovy. Vždy používejte osobní ochranné pomůcky. Nesměšujte s jinými přípravky. Z přípravků obsahujících chlórové sloučeniny
uvolňuje plynný chlór, který může poškodit dýchací cesty. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem viz bezpečnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 5 kg