Guardian Blitz 6x2,4 kg

Kód: 9038450
7 710 Kč 6 372 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Práškový přípravek pro odstraňování škrobových povlaků z nádobí.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

 odstraňuje škrobové povlaky a jiná těžce odstranitelná znečištění
 používá se přímo v průmyslových myčkách nádobí
 působí rychle a bez potřeby předchozího namáčení nádobí
 šetří práci a náklady
 bez obsahu aktivního chlóru
 nízký obsah fosfátů díky vyvážené kombinaci jednotlivých složek přípravku

Oblast použití: Pouze pro profesionální použití. Přípravek Guardian Blitz je určen pro periodické intenzivní čištění nádobí v průmyslových
myčkách nádobí. Odstraňuje škrobové povlaky a jiné obtížně odstranitelné nečistoty. Přípravek není vhodný pro nádobí a příbory z hliníku a barevných kovů.
Vysoký obsah alkálií v kombinaci se speciálními přísadami zajišťuje intenzivní rozpouštění usazenin a odstranění i velmi silného znečištění nádobí.
Návod k použití: Podle síly škrobového povlaku na nádobí dávkujte 10-30 g přípravku Guardian Blitz na 1 l mycí lázně v myčce nádobí. Při dávkování sypejte přípavek do myčky na co možná největší plochu mycího tanku. Dbejte na to, aby se produkt beze zbytku rozpustil. Myčku nádobí nastavte na maximální teplotu vody a maximální dobu mytí. V takto připravené myčce nádobí umyjte. Důležité je následné důkladné opláchnutí nádobí tak, aby se odstranila zbytková alkalita. Chemicko-technické údaje: Guardian Blitz je vysoce alkalický neprášivý granulát. Obsahuje alkálie, fosfáty, tenzidy a pomocné látky. Bezpečnostní upozornění: Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Používejte osobní ochranné pomůcky. Nesměšujte s jinými přípravky. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem viz bezpečnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 2.4 kg