Greasecutter Plus 5l

Kód: 9042690
1 475 Kč 1 219 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Vysoce účinný přípravek pro odstraňování mastného znečištění.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

 rychle a účinně rozpouští i velmi silné znečištění
 snadná aplikace
Oblast použití: Greasecutter Plus je mimořádně účinný přípravek pro odstraňování silného mastného znečištění. Bez velké mechanické námahy odstraní zbytky po pečených, smažených a grilovaných pokrmech. Návod k použití: Greasecutter Plus je vhodný k čištění konvektomatů, grilovacích a fritovacích zařízení, trub
apod. Neředěný přípravek rovnoměrně nastříkejte na teplé čištěné plochy (max. 50°C) a nechejte 10 - 15 minut působit. Jestliže pracujete bez zahřátí nebo je-li znečištění příliš silné, doporučujeme dobu působení prodloužit. Uvolněné nečistoty setřete papírovou utěrkou nebo vlhkým hadříkem a plochy důkladně opláchněte čistou vodou.
Přípravek není vhodný pro plochy z hliníku a barevných kovů.

Bezpečnostní upozornění: Nebezpečí. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Nevdechujte aerosoly. Používejte osobní ochranné prostředky.
Podrobné informace pro bezpečné použití přípravku viz bezpečnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 5 kg