Freezer Cleaner 5l

Kód: 9009590
4 294 Kč 3 549 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Speciální přípravek na čištění mrazicích boxů.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

 Bez nutnosti rozmrazování, šetří čas Freezer Cleaner působí účinně bez rozmrazování mrazicího boxu. Přináší výraznou úsporu času.
 Vysoce účinný Díky speciální receptuře přípravek uvolňuje i silné znečištění a námrazu.
 Příjemné použití Přípravek je bez zápachu.

Oblast použití: Freezer Cleaner je speciální přípravek pro čištění mrazicích boxů a skladů bez rozmrazování. Účinně působí i při -30°C. Umožňuje kratší intervaly čištění a pomáhá tak udržovat mrazicí boxy hygienicky čisté. Přípravek neobsahuje hořlavé alkoholy, což znamená bezpečnou práci s čisticími stroji.
Návod k použití: Vhodný pro všechny omyvatelné povrchy. Před čištěním odstraňte veškeré nebalené potraviny. Přípravek neřeďte vodou ani nesměšujte
s jinými přípravky. Přípravek naneste přímo na podlahy, stěny a police. Nechejte působit po dobu 10-15 minut, v závislosti na stupni znečištění a množství námrazy. (Silné znečištění nebo námraza může k úplnému odstranění vyžadovat delší dobu působení.) Pro kuchyňskou dlažbu s bezpečnostní úpravou použijte černý abrazivní pad pro manuální čištění nebo čisticí automat s černým padem. Nepoužívejte abrazivní pady pro nerezové, hliníkové, lakované nebo plastové povrchy.
Rozpuštěné nečistoty setřete gumovou stěrkou nebo odsajte vodním vysavačem. Případně setřete zbytky rozpuštěného znečištění čistým suchým hadříkem nebo mopem. Bezpečnostní upozornění: Přípravek není klasifikován jako nebezpečný ve smyslu zákona č. 350/2011 Sb. Dodržujte běžná opatření pro práci s chemickými přípravky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 5 kg