Clear Dry HDP Plus 2 x 5 L

Kód: 9051130
4 025 Kč 3 326 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Vysoce koncentrovaný kyselý oplachový prípravek pro prumyslové mycky nádobí.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Clear Dry HDP Plus je kyselý oplachový prípravek vhodný pro vodu s vysokým obsahem minerálních solí. Zajištuje vynikající výsledky i v obtížných podmínkách.
Pro optimální dávkování doporucujeme dávkovace oplachových prostredku Ecolab.

Cistota - cisté, zárive lesklé nádobí
Bezpecnost - rychlé sušení minimalizuje vlhkost a riziko množení mikroorganismu
Efektivita - spolehlivé výsledky i ve tvrdé vode - úsporné dávkování, nízké provozní náklady

Návod k použití: Pouze pro profesionální použití. Doporucené dávkování: 0,1-0,6 ml prípravku na 1l oplachové lázne, v závislosti na kvalite vody a materiálu nádobí. Prípravek není vhodný pro plastové nádobí z polykarbonátu jako napr. Macrolon. Vhodné dávkovací zarízení Vám nainstaluje servisní technik spolecnosti Ecolab.
Pravidelne kontrolujte hladinu prípravku v kanystru a v prípade potreby vymente za nové balení. Podrobné informace o použití prípravku – viz hygienický plán a etiketa prípravku. Pro optimální výsledky mytí používejte v kombinaci s mycím prostredkem Ecolab. Bezpecnostní upozornení: Zpusobuje vážné podráždení ocí. Podrobné informace pro bezpecné nakládání s prípravkem viz bezpecnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 10 kg