Clear Dry Classic 2 x 5l

Kód: 9013660
4 934 Kč 4 078 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Vysoce koncentrovaný oplachový prostředek pro průmyslové myčky nádobí.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

 Vaše nádobí bude po usušení čisté a zářivě lesklé
 účinně omezuje tvorbu pěny
 vysoce koncentrovaný přípravek, méně obalového odpadu
 minimalizace skladovacích prostor
 úspora provozních nákladů díky dávkovačům oplachových prostředků firmy Ecolab
 obaly z recyklovatelného polyethylenu

Oblast použití: Clear Dry Classic je neutrální nepěnivý koncentrovaný oplachový prostředek pro použití v průmyslových myčkách nádobí. Speciální kombinace tenzidů přípravku zajistí, že nádobí se usuší rychle a beze skvrn a je možné jej okamžitě uložit nebo znovu použít. Přípravek je vhodný pro sklo, porcelán, plasty, nerezovou ocel i stříbrné příbory. Je určen pro měkkou až středně tvrdou vodu. Návod k použití: Clear Dry Classic je vhodný pro použití v měkké až středně tvrdé vodě. Doporučené dávkování v závislosti na stupni znečištění a tvrdosti vody: 0,1–0,3 g/l. Clear Dry Classic je testován pro použití na nádobí z plastů. (Hodnota pH = cca 6,0)

Bezpečnostní upozornění: Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem viz bezpečnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 10 kg