Assure Powder 2,4 kg

Kód: 9035200
640 Kč 529 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Koncentrovaný práškový přípravek pro ponorné mytí nádobí z nerezi a stříbra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 pro odmáčení příborů i ostatního nádobí – účinně odstraňuje přischlé zbytky jídel ap.
 pro šetrné elektrolytické čištění stříbra – odstranění nežádoucího zabarvení, obnovení lesku

Oblast použití: Assure Powder je speciální práškový přípravek určený pro odmáčení příborů i ostatního nádobí z nerezi před mytím v myčce a pro šetrné elektrolytické čištění stříbra v ponorné lázni.

Návod k použití: Odmáčení příborů i ostatního nádobí: Důkladně odstraňte hrubé nečistoty. Připravte ponornou lázeň: max. 45°C, 5-10 g/l.
Vložte nádobí a nechejte působit minimálně 5-10 min. Vyjměte nádobí z lázně, důkladně opláchněte čistou vodou nebo umyjte běžným způsobem v myčce nádobí. Nádobu po použití vypláchněte čistou vodou. Čištění stříbra v ponorné lázni Důkladně odstraňte hrubé nečistoty. Na dno nádoby vložte hliníkovou fólii, naplňte vodou max. 45°C a přidejte 5-10 g/l přípravku Assure Powder. Vložte nádobí do lázně. Důležitý je přímý kontakt každého čištěného kusu s hliníkovou fólií. Nechejte působit po dobu 5-15 minut. Vyjměte nádobí z lázně, důkladně opláchněte čistou vodou nebo umyjte běžným způsobem v myčce nádobí. Nádobu po použití vypláchněte čistou vodou. Bezpečnostní upozornění: Způsobuje vážné podráždění očí. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem viz bezpečnostní list.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 2.4 kg