Assert Lemon 5l

Kód: 9031660
545 Kč 450 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Přípravek pro ruční mytí nádobí.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Assert Lemon je koncentrovaný přípravek pro ruční mytí nádobí se svěží citrónovou parfemací. Je vhodný pro mytí hrnců, pánví, porcelánu, skla a veškerého nádobí.
 Čistota - vysoký obsah aktivních látek pro vynikající výsledky mytí
 Bezpečnost - výborná materiálová snášenlivost umožňuje univerzální použití v kuchyňských provozech
 Efektivita - vynikající výsledky mytí při nízkých provozních nákladech

Návod k použití: Pouze pro profesionální použití.
Doporučené dávkování: Dávkujte 8 – 12 ml přípravku Assert Lemon / 10 L vody, v závislosti na stupni znečištění a tvrdosti vody.
Používejte vhodné ochranné rukavice. Odstraňte hrubé nečistoty. Nádobí umístěte do dřezu a nechejte odmočit. Mechanicky umyjte pomocí houbičky nebo vhodného padu. Opláchněte čistou vodou. Nechejte oschnout. Bezpečnostní upozornění: Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem naleznete v bezpečnostním listu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 5 kg