Assert Clean 5l

Kód: 9031270
649 Kč 536 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Prípravek pro rucní mytí nádobí s eko-znackou EU.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Assert Clean je prípravek pro rucní mytí nádobí. Je vhodný pro mytí hrncu, pánví, príboru, porcelánu, skla a veškerého nádobí.
Neobsahuje barviva ani parfémy.
Cistota - spolehlivé výsledky mytí
Bezpecnost - výber surovin i obalových materiálu zajištuje vysoký ekologický standard
Efektivita- vynikající výsledky mytí pri nízkých provozních nákladech

Oblast použití: Pro všechny omyvatelné povrchy a predmety, zejména v potravinárství. Návod k použití: Pouze pro profesionální použití. Dávkujte 10 – 12 ml prípravku Assert Clean / 10 L vody, v závislosti na stupni znecištení a tvrdosti vody. Odstrante hrubé necistoty. Nádobí umístete do drezu a nechejte odmocit. Mechanicky umyjte pomocí houbicky nebo vhodného padu. Opláchnete cistou vodou. Nechejte oschnout. Pro nejefektivnejší zpusob mytí, úsporu vody a energie a ochranu životního prostredí, nemyjte nádobí pod tekoucí vodou, ale napustte vodu do drezu a použijte doporucené dávkování. Bezpecnostní upozornení: Prípravek není klasifikován jako nebezpecný ve smyslu zákona c. 350/2011 Sb., v platném znení. Pro profesionální uživatele je na vyžádání k dispozici bezpecnostní list. Nesmešujte s jinými prípravky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 5 kg