Apex Ultra 4 x 3,1kg

Kód: 9087490
5 920 Kč 4 893 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Vysoce koncentrovaný mycí prípravek pro prumyslové mycky nádobí ve forme pevného bloku.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

MYTÍ NÁDOBÍ JINAK. JEDNODUŠE. POD KONTROLOU.

Cistota: vynikající mycí a belicí úcinnost ve stredne tvrdé vode
Efektivita: optimální provozní náklady, 100% spotrebování produktu, minimální nároky na skladování, dlouhý interval doplnování
Bezpecnost: snadná manipulace a doplnování, bezpecný pri styku s kuží, barevné i tvarové odlišení prípravku - minimalizace rizika zámeny produktu, nízká hmotnost
Šetrný vuci životnímu prostredí: až o 95% méne obalových materiálu, až o 70% nižší náklady na prepravu

Používejte výhradne prostrednictvím dávkovacího zarízení Apex. Vhodné dávkování Vám podle specifických podmínek Vašeho provozu nastaví servisní technik spolecnosti Ecolab. Pro dosažení optimálních výsledku mytí používejte v kombinaci s oplachovým a odmácecím prípravkem Apex. 1. Podrobné informace o použití prípravku – viz hygienický plán a etiketa prípravku. 2. Nádobí umyjte v mycce standardním zpusobem. Doplnení prípravku 3. Potrebu doplnení produktu signalizuje rídicí konzola (displej zmení barvu na cervenou a ozve se akustický alarm). 4. Vyjmete nový produkt z kartonu. 5. Odstrante plastovou fólii z bloku. 6. S plastovou fólií nakládejte jako s bežným plastovým odpadem. 7. Vložte nový blok do zásobníku. Displej automaticky zmení barvu na modrou. Další informace Prípravek je vhodný pro bežné materiály nádobí (porcelán, sklo, nerezovou ocel atd.) Pouze pro profesionální použití. Bezpecnostní upozornení: Podrobné informace pro bezpecné nakládání s prípravkem - viz bezpecnostní list. Skladování Skladujte v originálních obalech pri teplotách 0-40°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 13 kg