Apex Rinse PL 2 x 1,1 kg

Kód: 9087310
8 665 Kč 7 161 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

VYSOCE KONCENTROVANÝ OPLACHOVÝ PŘÍPRAVEK VE FORMĚ PEVNÉHO BLOKU.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

ZAJIŠŤUJE TŘPYTIVÝ A BEZCHYBNÝ VZHLED UMYTÉHO NÁDOBÍ
Účinnost: Trvale třpytivý a blýskavý vzhled umytého nádobí při mytí v měkké vodě, zejména u plastového nádobí. Efektivita: Optimální provozní náklady. 100% využití přípravku. Minimální prostorové nároky na skladování, dlouhý interval doplňování. Zajišťuje rychleschnoucí proces, což znamená vyšší efektivitu Vašeho provozu.
Bezpečnost: Snadná manipulace a doplňování. Nevyžaduje použití osobních ochranných prostředků. Barevné a tvarové odlišení. Minimalizace rizika záměny
produktů. Nízká hmotnost. Ekologická šetrnost: Až o 95 % méně obalového materiálu a o 70 % nižší objem přepravy.

URČENO PRO POUŽITÍ S DÁVKOVAČEM APEX SPOLEČNOSTI ECOLAB
Vhodné dávkování Vám podle specifických podmínek Vašeho provozu nastaví servisní technik společnosti Ecolab. Pro dosažení optimálních výsledků mytí
vždy produkt Apex Rinse PL používejte v kombinaci s mycími a odmáčecími přípravky Apex. 1 Podrobné informace o použití přípravku – viz bezpečnostní list, hygienický plán a etiketa přípravku. 2 Umyjte nádobí a kuchyňské nástroje v myčce běžným postupem. 3 Potřebu doplnění produktu signalizuje řídicí konzola (displej změní barvu na červenou a ozve se zvukový alarm). 4 Vyjměte nové balení produktu z kartonové krabice. 5 Z bloku oplachového přípravku sejměte plastovou fólii.
6 S plastovou fólií nakládejte jako s běžným plastovým odpadem. 7 Vložte nový blok do zásobníku. Displej se automaticky přepne do modrého zobrazení.
SPECIÁLNÍ POZNÁMKY A INFORMACE
Výrobek lze používat na nádobí z běžných materiálů (porcelán, sklo, nerezová ocel atd.). Pouze pro profesionální použití
NÁVOD K POUŽITÍ A POKYNY K OCHRANĚ ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ
Kdykoli je to možné, snažte se spouštět zcela naplněnou myčku. Vyvarujte se použití nadměrného nebo nedostatečného množství přípravku. Využívejte mytí při co nejnižších teplotách; tak se zajistí optimální hygienický stav nádobí Informace o likvidaci prázdných obalů: recyklujte jako měkké plastové obaly.

BEZPEČNOST
Další informace a bezpečnostní pokyny naleznete na etiketě výrobku a v bezpečnostním listu.
PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Skladujte výhradně v uzavřeném originálním obalu při teplotách od 0 do 40 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 3 kg