Apex Power Xtreme 4 x 3 kg

Kód: 908440
6 421 Kč 5 307 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

VYSOCE KONCENTROVANÝ MYCÍ PŘÍPRAVEK PRO PRŮMYSLOVÉ MYČKY NÁDOBÍ VE FORMĚ PEVNÉHO BLOKU.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

MYTÍ NÁDOBÍ JINAK. JEDNODUŠE. POD KONTROLOU.
Účinnost: Vynikající účinnost mytí a odstraňování škrobových usazenin a skvrn v měkké až středně tvrdé vodě. Ochrana skleněného nádobí před poškozením.
Efektivita: Optimální provozní náklady. 100% využití přípravku. Minimální prostorové požadavky na skladování, dlouhý interval doplňování. Bezpečnost: Snadná manipulace a doplňování. Nevyžaduje použití osobních ochranných prostředků. Barevné a tvarové odlišení. Minimalizace rizika záměny produktů. Nízká hmotnost.
Ekologická šetrnost: Až o 95 % méně obalového materiálu a o 70 % nižší objem přepravy. Složení obsahující pouze suroviny splňující nejvyšší ekologické standardy. Neobsahuje chlór.

URČENO PRO POUŽITÍ S DÁVKOVAČEM APEX SPOLEČNOSTI ECOLAB
Vhodné dávkování Vám podle specifických podmínek Vašeho provozu nastaví servisní technik společnosti Ecolab. Pro dosažení optimálních výsledků mytí používejte v kombinaci s oplachovými a odmáčecími přípravky Apex. 1 Podrobné informace o použití přípravku – viz bezpečnostní list, hygienický plán a etiketa přípravku.
2 Nádobí umyjte v myčce standardním způsobem. 3 Potřebu doplnění produktu signalizuje řídicí konzola (displej změní barvu na červenou a ozve se zvukový alarm).
4 Vyjměte nové balení produktu z kartonové krabice. 5 Z bloku mycího přípravku sejměte plastovou fólii. 6 S plastovou fólií nakládejte jako s běžným plastovým odpadem. 7 Vložte nový blok do zásobníku. Displej se automaticky přepne do modrého zobrazení.

SPECIÁLNÍ POZNÁMKY A INFORMACE Výrobek lze používat na nádobí  z běžných materiálů (porcelán, sklo, nerezová ocel atd.). Pouze pro profesionální použití
BEZPEČNOST: Další informace a bezpečnostní pokyny naleznete na etiketě výrobku a v bezpečnostním listu. PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ: Skladujte výhradně v uzavřeném originálním obalu při teplotách od 0 do 40 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 13 kg