Apex Pot &Pan Soak 3 x 2,3 kg

Kód: 9089630
7 011 Kč 5 794 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Prípravek pro odmácení hrncu a pánví ve forme pevného bloku.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

SKONCETE S OPAKOVANÝM MYTÍM. ZACNETE S ODMÁCENÍM.
Cistota: úcinne odstranuje silné znecištení, vcetne pripálenin apod.
Efektivita: optimalizace nákladu díky snížení nutnosti opakovaného mytí
Bezpecnost: snadná manipulace a doplnování, barevné i tvarové odlišení prípravku - minimalizace rizika zámeny produktu, bezpecný pri styku s kuží
Ochrana životního prostredí: až o 95% méne obalových materiálu, až o 70% nižší náklady na prepravu

Používejte výhradne prostrednictvím dávkovacího zarízení Apex. Vhodné dávkování Vám podle specifických podmínek Vašeho provozu nastaví servisní technik spolecnosti Ecolab. 1. Podrobné informace o použití prípravku – viz hygienický plán a etiketa prípravku. 2. Stisknutím tlacítka nadávkujte prípravek do drezu a doplnte vodou. Odmácecí roztok bude oranžový. 3. Nádobí ponorte do roztoku na 15-20 minut. 4.-5. Nádobí neoplachujte a umyjte v mycce bežným zpusobem. Doplnení prípravku 6. Denne kontrolujte množství prípravku v dávkovaci a podle potreby doplnte. V zásobníku je prostor pro 1,5 bloku, tj. není treba cekat, až je zásobník prázdný. 7. Odstrante plastovou fólii z bloku prípravku. 8. Vložte nový blok do zásobníku. 9. S plastovou fólií nakládejte jako s bežným plastovým odpadem.
Další informace Mytí hrncu a pánví v mycce šetrí cas a pracovní síly. Avšak opakované mytí vyžaduje další cas a zvyšuje náklady. Odmácení pomocí prípravku Apex
Pot&Pan Soak zajistí spolehlivé výsledky prvního mytí. Pouze pro profesionální použití. Bezpecnostní upozornení: Podrobné informace pro bezpecné nakládání s prípravkem - viz bezpecnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 7 kg