Apex Manual Detergent 2 x 1,4 kg

Kód: 9080090
4 119 Kč 3 404 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Vysoce koncentrovaný prípravek pro rucní mytí nádobí ve forme pevného bloku.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

MYTÍ NÁDOBÍ JINAK. JEDNODUŠE. POD KONTROLOU.
Cistota: úcinne odstranuje mastnotu, minimalizuje nutnost mechanického drhnutí
Efektivita: optimální provozní náklady, 100% spotrebování produktu, minimální nároky na skladování, dlouhý interval doplnování
Bezpecnost: snadná manipulace a doplnování, barevné i tvarové odlišení prípravku - minimalizace rizika zámeny produktu, bezpecný pri styku s kuží
Ochrana životního prostredí: až o 95% méne obalových materiálu, až o 70% nižší náklady na prepravu

Používejte výhradne prostrednictvím dávkovacího zarízení Apex. Vhodné dávkování Vám podle specifických podmínek Vašeho provozu nastaví servisní technik spolecnosti Ecolab. 1. Podrobné informace o použití prípravku – viz hygienický plán a etiketa. 2. Stisknutím tlacítka nadávkujte prípravek do drezu a doplnte vodou.
3. Odstrante hrubé necistoty a hrnce/pánve namocte na dobu 5-10 minut, podle stupne znecištení. Mechanicky umyjte. 4. Opláchnete cistou teplou vodou.
5. Ponechejte oschnout dnem vzhuru. Neotírejte uterkou. Pripravte cerstvý mycí roztok každé 2 hodiny. Doplnení prípravku 6. Denne kontrolujte množství prípravku v dávkovaci a doplnte podle potreby. V zásobníku je prostor pro 1,5 bloku, tj. není treba cekat, až je zásobník prázdný. 7. Odstrante plastovou fólii z bloku prípravku.
8. Vložte nový blok do zásobníku. 9. S plastovou fólií nakládejte jako s bežným plastovým odpadem. Další informace Nejefektivnejší zpusob mytí nádobí, který šetrí vodu, energie a životní prostredí, je mytí v mycí lázni pri dodržení doporuceného dávkování. Pouze pro profesionální použití. Bezpecnostní upozornení: Podrobné informace pro bezpecné nakládání s prípravkem - viz bezpecnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 4 kg