Absorbit 6x2,2 kg

Kód: 9024210
5 176 Kč 4 278 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Speciální prípravek pro cištení fritéz.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

• vysoce úcinný prípravek pro odstranování silného mastného znecištení
• vhodný pro cištení fritéz, pecicích plechu, filtru odsávacích zarízení apod.

Oblast použití: Vhodný pro cištení fritéz, pecicích plechu, filtru odsávacích zarízení a jiného silného mastného
znecištení v potravinárských provozech. Návod k použití: Pouze pro profesionální použití. Fritézy: Vypustte olej/tuk a odstrante hrubé necistoty. Naplnte fritézu vodou na maximální úroven a pridejte 20-30 gramu Absorbitu na 1 l vody. Dobre promíchejte, aby se prípravek rozpustil. Nechejte pusobit 10-20 minut pri max. teplote 90°C. Vypláchnete cistou vodou. Použití na pecicí plechy, filtry odsávacích zarízení apod.: Cistou nádobu naplnte horkou vodou (60-80°C) a pridejte 20 g prípravku na litr vody. Dobre promíchejte, aby se prípravek rozpustil. Znecištené predmety ponorte do roztoku a nechejte 10-20 minut odmocit. Vycistete a opláchnete cistou vodou.

Bezpecnostní upozornení: Nebezpecí. Zpusobuje težké poleptání kuže a poškození ocí. Muže zpusobit podráždení dýchacích cest.
Podrobné informace pro bezpecné nakládání s prípravkem viz bezpecnostní list.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 2.2 kg