MAXX Into2 1l

Kód: 9085430
205 Kč 169 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

SANITÁRNÍ PROSTŘEDEK PRO DENNÍ A PERIODICKÉ ČIŠTĚNÍ.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Vysoce koncentrovaný přípravek neklasifikovaný jako nebezpečný* s nižšími nároky na bezpečnostní školení, dokumentaci, skladování a související náklady.

Účinnost: Kombinuje vynikající výsledky při odstraňování vodního kamene, močových usazenin a zbytků mýdla s účinnou emulgací tělesné mastnoty a špíny
Zvláště vhodný pro umývárny s intenzivním provozem Technologie dlouho působících parfemačních látek potlačuje a účinně kontroluje močový zápach.

Efektivita: Snadno odstraňuje vodní kámen, močové usazeniny a špínu. Účinné působení v nízkých koncentracích (od 0,5 %) snižuje náklady na úklid
Bezpečnost: Složení šetrné k materiálům umožňuje použití na většinu povrchů odolných vůči kyselinám. Systém barevného kódování zaručuje, že při čištění bude
pro každý úkon použit správný produkt SANITÁRNÍ ČISTICÍ PROSTŘEDEK MAXX Into2 MAXX Into2 SANITÁRNÍ PROSTŘEDEK PRO DENNÍ A PERIODICKÉ ČIŠTĚNÍ.

Neutralizace molekul zápachu Nepříjemné pachy budou pohlceny a zůstane jen svěží vůně. Při pravidelném používání se účinek posiluje a přípravek působí jako prevence proti vzniku nepříjemných pachů.

Doporučené oblasti použití: Pro údržbové čištění všech povrchů odolných vůči kyselinám a podlah v koupelnách s tvrdou vodou.

SPECIÁLNÍ POZNÁMKY A INFORMACE: Před použitím ověřte materiálovou kompatibilitu na malé, nenápadně umístěné ploše. Před zahájením úklidu rozmístěte varovná upozornění „Pozor, kluzká podlaha“ a odstraňte je až po úplném uschnutí povrchu. Pouze pro profesionální použití! Pro profesionální uživatele je na vyžádání k dispozici bezpečnostní list.
*

Doplňkové parametry

Kategorie: ECOLAB
Hmotnost: 1 kg