Incidin™ Active 4 x 1,5 kg

Kód: 3051930
4 000 Kč 3 306 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Incidin Active je charakteristický širokým spektrem účinnosti, včetně účinnosti proti kompletnímu spektru virů a bakteriálním sporám.
V kombinaci s vynikajícími čistícími vlastnostmi a osvědčenou materiálovou kompatibilitou je spolehlivý i ve vysoce rizikových oblastech.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

IncidinTM Active kromě vysoké čistící schopnosti a dezinfekce v jediném kroku dále poskytuje:
Krátkou dobu expozice
Aplikaci v nízké koncentraci
Vynikající materiálovou kompatibilitu, která je zajištěna vlastnostmi technologie PerOxyBalanceTM
Uvedení na seznam RKI pro výskyt epidemií v rozsahu účinnosti A/B/B

ŠIROKÁ ÚČINNOST PŘI KRÁTKÉ DOBĚ EXPOZICE
Složení Incidinu Active kombinuje širokou dezinfekční účinnost proti celému spektru mikroorganismů s vynikajícím čistícím účinkem a to i při nízkých koncentracích.
Jeho virucidní a sporicidní účinnost je ideální pro použití při zásahu proti nákazám, způsobených velmi odolnými viry Noro, HAV) nebo sporulujícími bakteriemi
(Clostridium difficile).

Incidin Active kombinuje široké spektrum účinnosti s vynikajícím čistícím účinkem v jediném jednoduchém kroku, čímž zajišťuje účinné a zároveň spolehlivé použití.
VYSOKÁ MATERIÁLOVÁ KOMPATIBILITA
Jedinečná koncepce PerOxyBalance s neutrálním pH zajišťuje vynikající materiálovou kompatibilitu se všemi druhy podlahových krytin, běžně ve zdravotnictví používanými materiály a povrchy lázeňských van.

NÁVOD K POUŽITÍ
Pro přípravu pracovního roztoku rozpusťte prášek v pitné vodě a několikrát promíchejte.
Po 15 minutách je roztok připraven k použití. Povrch zcela zvlhčete. Pracovní roztok lze skladovat v čisté a uzavřené nádobě jeden pracovní den.
Během používání produktu zajistěte dostatečné větrání.

SLOŽENÍ
Aktivní složka roztoku:
20 g / l (2%) > 1000 mg / l (ppm) kyseliny peroctové. Aktivní roztok kyseliny peroctové se vytvoří při výrobě aplikačního roztoku reakcí s vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: ECOLAB
Hmotnost: 6 kg